לקבלת הטיפ הראשון להתארגן לשבת >>

Shabbos on Time

הספר הפופלרי איך
להתארגן לשבת

הקורס הדיגיטלי מלכה לשבת

הקורס הדיגיטלי שבת בדקה ה-90

המלצות

תמר כהן: המסע אל שבת ברוגע

כבת למשפחה המעסיקה עוזרת בית במשרה מלאה, מצאתי את עצמי לאחר נישואי עם התארגנות אינטואיטיבית לשבת, כשהאינטואיציה שלי לא משהו... מרגישה תקועה, מתוסכלת וללא קצה חוט, חיפשתי ספר או קורס שיעזרו לי להתחיל מאפס - למשל: איך מחזיקים סמרטוט רצפה. לא מצאתי משהו כזה, והמשכתי להגיע לשבת בדקה ה-90, אחרי מרתון מטורף שהביא אותי להדלקת נרות סחוטה ויבשה, בלי טיפת רגש וחיבור.

הייתי מלאת געגוע פנימי להגיע לשבת כמו בציורים, בהם האידישע מאמע מדליקה נרות בדמעות כשילדיה עומדים סביבה וסופגים אמונה אל תוך נשמתם. זה לא נתן לי מנוח, והניע אותי לחפש עצה ותושיה. לכן, פשוט התחלתי לשאול. אשה ועוד אשה, בעלבוסטע ועוד אחת, איך היא מלהטטת במיומנות בין סדר, ניקיון, ארגון, בישול, כביסות וכל המסתעף. אחר כך, ניסיתי הכל על עצמי. קמתי, נפלתי, התבוננתי, עיבדתי, ובסוף, אספתי הכל ופיתחתי שיטה, שאותה שיתפתי בספר מגובש ומחכים, שב"ה נמכר באלפים רבים של עותקים, וכבר הודפס במהדורה חמישית(!) בשנת ה'תשע"ז. הדבר הבא שהתבקש מאליו היה רצף סדנאות וקורסים, וכך נפתחו הסדנאות 'להתארגן לשבת ברוגע' - פרונטליות ודיגיטליות, המנגישות את הכלים הפשוטים והפרקטיים ביותר להתארגנות שבועית מרוממת.

המטרה שלי, כמי שהחלה במסע פרטי ועד מהרה גיליתי שאני כובשת את הקרקע עבור ציבור מגוון של נשים יהודיות מכל הסוגים - היא לעזור לנשים, עובדות מחוץ לבית ובתוכו - לפאר את חייהן ואת בתיהן בשפע הנמשך מההכנה הרגועה לשבת, על מנת להרבות בהם את השמחה, הברכה והשלום.

טיפ פעמיים בשבוע

במוצ”ש: תכנון רגוע

בחמישי: כיבוי שרפות 

שימי מייל וקבלי טיפ ראשון

בעיתונות

קטיפה

עיתון הנשים של יתד נאמן

מהו ערך ההכנה לשבת? מתי לעשות מה? ואיך לשמור על פרופורציה? לחצי וקראי.

קטיפה

עיתון הנשים של יתד נאמן

מהו ערך ההכנה לשבת? מתי לעשות מה? ואיך לשמור על פרופורציה? לחצי וקראי.

מרוה לצמא

עיתון משפחתי ללא פרסומות

טיפים מעשיים לשבת, שלבים ואבני דרך, חיזוק רוחני ועוד. לחצי וקראי.

קראט

עיתון הנשים של המודיע

הדבר הכי חשוב שתעשי ביום שישי, ואיך בכל זאת תגיעי לשבת ברוגע. לחצי וקראי.

הספר הפופולרי להתארגן לשבת

הבית שלך יכול להיות ארמון בשבת (טוב, נו, לפחות עד אחרי הדלקת נרות…) אבל איך מגיעים לבית מצוחצח ומטופח, אוכל טעים וילדים מטופחים כשאת נשארת רגועה? האם אפשר להתכונן לשבת ברוגע? ואם כן, למה להשקיע בזה? לחצי כאן כדי לקבל 33 עמודים ראשונים מהספר ‘איך להתארגן לשבת ברוגע’ של תמר כהן. רק תכל’ס, בלי להתקשקש. לחצי כאן עכשיו.

טיפ פעמיים בשבוע

במוצ”ש: תכנון רגוע בחמישי: כיבוי שרפות 

שימי מייל וקבלי טיפ ראשון

הקורס הדיגיטלי מלכה לשבת

בקרוב!

הקורס הדיגיטלי מלכה לשבת בשלבי עריכה, ויפציע לאוויר העולם בחורף ה’תשע”ט. שימי עין, כדי שתוכלי ליהנות מחגיגת המחירים של טרום-השקה!

טיפ פעמיים בשבוע

במוצ”ש: תכנון רגוע בחמישי: כיבוי שרפות 

שימי מייל וקבלי טיפ ראשון

צרי קשר

תמר כהן

054-853-8772